Koszty usługi

Ile to kosztuje?

W zasadzie ceny ceny ustalamy indywidualnie z każdym Klientem, zależą one od wielu czynników, takich jak poziom trudności i ilość słów kluczowch, technologia wykonania strony internetowej, forma współpracy (czy mamy współpracować kimś w zakresie aktualizacji lub korekt na stronie, czy też obsługa pozycjonowania ma być kompleksowa) itd.
Najlepiej więc zamówić darmową wycenę.

Po zamówieniu wyceny, skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy indywidualną ofertę, zawierającą kilka propozycji i ceny ich realizacji. Pobieramy dwa rodzaje opłat:

  • jednorazową opłatę „za efekty”
  • comiesięczną opłatę „za utrzymanie”

Nigdy nie pobieramy opłat z góry – płacą Państwo tylko za osiągnięte, istniejące, generując zyski efekty. Poniższe standardowe widełki cenowe przedstawiamy w celach orientacyjnych:

Uwagi dotyczące całej oferty pozycjonowania:

  • Dotyczy stron wykonanych w php/html/xhtml + css + javascript. Strony wykonane przy użyciu “frameset”, “iframes”, posiadających “bramki powitalne”, składających się z dużej ilości podstron czy zawierających wadliwie funkcjonujące skrypty – wymagają modernizacji, bądź optymalizacji kodu.
  • Nie pozycjonujemy stron wykonanych w całości w technologii flash.
  • Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT, nie stanowią także oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Optimized by Optimole