Wybrane propozycje

Projekty autorskie

  • Witryna „Wizytówka”. Zawiera cztery podstrony (zwykle: oferta, cennik, galeria, kontakt). Projekt graficzny na bazie templatek lub indywidualny na życzenie Klienta. Technologia wykonanie to html/xhtml, css.
  • Witryna „CMS Medium”. Według indywidualnego projektu graficznego wykonanego na życzenie Klienta. Zawiera do 10 podstron z podpiętym edytorem CMS, formularz kontaktowy, mini-glaerię z panelem do wgrywania zdjęć, ew. inne uzgodnione z Klientem elementy. Dzięki zastosowaniu systemu CMS zarządzanie zawartością witryn internetowych jest tak proste jak edycja dokumentów w Word. Technologie wykonania to html/xhtml, css, js, ajax, php.
  • Witryna „CMS Max”. Według indywidualnego projektu graficznego wykonanego na życzenie Klienta. Zawiera dowolną ilość podstron z podpiętym edytorem CMS, formularz kontaktowy, rozbudowaną i modyfikowalną galerię z panelem CMS. Witryna standardowo dwu-języczna (możliwość podpięcia dodatkowych języków), oraz inne – możliwe do realizacji – elementy. Technologie wykonania to xhtml, css, js, ajax, jquery, php, mysql.
  • Projekt graficzny. Wykonujemy projekty graficzne stron internetowych w/g specyfikacji i życzeń Klienta. A także loga, buttony, bannery, inne elementy graficzne itp. Dostarczamy źródła w formacie psd.

Instalacje

  • Sklep internetowy. Na bazie skryptu ZenCart. W pełni zarządzalny – w chwili obecnej jeden z najlepszych na rynku – sklep internetowy z całą gamą udogodnień. Projekt graficzny: na bazie istniejących templatek lub indywidualny, na życzenie Klienta. Opisy i zdjęcia towarów, oferty, promocje, system składania i realizacji zamówień, płatności online itp.
  • System CMS. Na bazie skryptu WordPress. W pełni funkcjonalny blog/portal internetowy, z ogromną ilością różnego rodzaju rozszerzeń i dodatków. Projekt graficzny na bazie templatek bądź indywidualny na życzenie Klienta.
  • Inne projekty. Systemy ogłoszeń, systemy aukcji internetowych, czat’y, fora internetowe, systemu wymiany ruchu, streaming radiowy, strony zaplecza dla seo, alerie itp. itd.
Optimized by Optimole