Szczegółowa oferta

Co dokładnie oferujemy?

Strony internetowe pozycjonujemy głównie w Google, jako iż w chwili obecnej korzysta z niej ok 80% polskich internautów. Pozycjonujemy także strony w wyszukiwarkach zagranicznych, w językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim.

Nasza usługa obejmuje:

  • Wybór słów kluczowych. Staranne wybranie najpopularniejszych w danym zakresie czy branży słów kluczowych. Powinny one spełniać dwa główne warunki: w jak najdokładniejszy sposób opisywać zawartość witryny, oraz jak najczęściej być wpisywane w wyszukiwarkach jako zapytania dotyczące wyszukań z branży czy tematu w którym działa Klient.
  • Optymalizację kodu witryny. W celu przeprowadzenia prawidłowego procesu pozycjonowania konieczne jest zwykle dokonanie modyfikacji zarówno na stronie głównej, jak i na każdej podstronie danej witryny. W przeprowadzeniu profesjonalnej opytmalizacji tkwi sedno sukcesu. Chętnie współpracujemy także z webmasterami bądź firmami obsługującymi strony naszych Klientów, udzielając im praktycznych wskazówek dotyczących niezbędnych do przeprowadzenia pozycjonowania – modyfikacji.
  • Katalogowanie i rejestracja. Czyli dopisanie witryny do kilkuset najważniejszych katalogów w Polsce i na świecie. Przeprowadzamy także rejestrację witryny w wyszukiwarkach, zarówno polskich jak i zagranicznych. Spowoduje to znaczne zwiększenie liczby odwiedzin na stronie, poprzez umożliwienie jej odnalezienia właśnie w katalogach, stworzy możliwość odnalezienia jej w wyszukiwarkach niszowych czy branżowych, oraz zwiększy liczbę stron linkujących do witryny Klienta.
  • Pozycjonowanie właściwe.Pozycjonowanie strony w celu podniesienia jej pozycji. Z strony Klienta widoczna jest stopniowa modyfikacja zawartości (tzw. contentu) strony internetowej. Czasem jest to zmiana, zwykle zaś dodanie skonsultowanej z Klientem treści, ewentualnie modyfikacja układu poszczególnych elementów kodu strony. W tym punkcie wszystko zależy od pozycjonowanej kategorii, każda zlecenie traktowane jest indywidualnie, każda zaś modyfikacja wielokrotnie testowana.
  • Monitoring strony. Czyli wprowadzanie poprawek na bieżąco w celu utrzymania zdobytych przez stronę pozycji. W wyniku zmian w algorytmach wyszukiwarek lub też zaistnienia nowych firm w otoczeniu konkurencyjnym, kod strony lub zaplecze wymaga częstej modyfikacji.
Optimized by Optimole