Zasada działania

Jak to działa?

Czyli co muszę zrobić i jak to „tak naprawdę” działa …

  • Pierwszy kontakt. Skontaktuj się z nami! Podaj adres swojej strony internetowej, powiedz w jakiej branży działasz, jakich klientów chciałbyś pozyskać i zaznacz interesujące Cię widełki cenowe. Bądź po prostu sam określ zapytania na które chciałbyś ją wypromować.
  • Dedykowana oferta. Przygotujemy Ci darmową ofertę, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci ją. Zaproponujemy Ci, które zapytania najlepiej pozycjonować, powiemy „co za ile”. Przedstawimy także przybliżony termin w którym będzie można zobaczyć efekty. Jeżeli to będzie konieczne, zaproponujemy zmiany bądź modernizację strony.
  • Osiągnięte porozumienie. Gdy już zawrzemy umowę, współpracę możemy prowadzić dwojako. Możemy współpracować – my z swojej strony będziemy Twoją stronę pozycjonować, Ty zaś (lub Twój webmaster), będziesz ją aktualizował, wprowadzał drobne korekty, uzupełniał informacje. Oczywiście – jeżeli lubisz wygodę bądź po prostu oczekujesz „kompleksowej obsługi”, możemy zająć się tym za Ciebie.
  • Stała współpraca. Po osiągnięciu ustalonych w umowie rezultatów strona w dalszym ciągu podlega naszej opiece – nazywa się to monitoring. Dzięki pozycjonowaniu nasi Klienci, sami mając więcej Klientów, sukcesywnie zwiększają swoje obroty. W miarę upływu czasu dodajemy kolejne zapytania, do tych stale, w wyniku monitoringu 'utrzymywanych’ stymulując tym samym rozwój firmy Klienta.
  • Partnerskie relacje. Większość z naszych Klientów współpracuje z nami stale, z czego – w sposób wyżej opisany – czerpiemy obopólne korzyści. Spektrum naszych usług jest bardzo szerokie, od tłumaczeń językowych, przez usługi webmasterskie, administrację, wdrożenia, po pozycjonowanie. Dzięki temu zapewniamy fachowość i kompleksową obsługę w każdym praktycznie względzie z dziedziny IT. Działamy w kraju i za granicą. Z większością Klientów pozostajemy stałych relacjach partnerskich, dołącz do tego grona!
Optimized by Optimole