Oferta projektowania

Nasza oferta projektowania stron dopasowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta, jego wymagań i profilu działalności. Wykonujemy strony w sposób profesjonalny technicznie w technologiach: html, xhtml, css oraz php – zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami jakości. Kompleksowość oraz interdyscyplinarny charakter działania zapewniają nam wysoką konkurencyjność.

  • Projektowanie stron internetowych w html, xhtml, css oraz php.
  • Projektowanie portali branżowych, galerii zdjęć, sklepów internetowych.
  • Projektowanie Systemów Zarządzania Treścią CMS.
  • Instalacje oraz wdrożenia skryptów i oprogramowania.

Projektujemy zarówno małe strony tekstowe czy graficzne, jak i duże, profesjonalne, rozbudowane witryny tematyczne czy też całe portale, o dowolnej zawartości merytorycznej czy profilu. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach dla firm.

Na życzenie Klienta przeprowadzamy (bądź doradzamy) podczas całego procesu: od wyboru i rejestracji domeny, poprzez zaparkowanie jej na serwerach (hosting), zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej, do przeprowadzenia procesu promocji gotowej już witryny.

Dbamy o łatwość nawigacji oraz czytelność informacji zawartych w projektowanych przez nas stronach. Projektujemy stosowny do danej tematyki czy profilu layout graficzny.

Dbamy o poprawność kodu w wykonanych przez nas stronach – rozwiązania techniczne dobieramy pod kątem nowoczesności danej technologii oraz funkcjonalności danych jej elementów pod każdą platformą systemową czy przeglądarką.

Projektowane przez nas strony spełniają wymogi marketingu. Ich konstrukcja, rozłożenie poszczególnych części oraz odpowiedni dobór kolorystyki pozwalają skoncentrować uwagę na określonych elementach. Dodatkowo Klient posiada pełną możliwość edycji ich zawartości: w prostym edytorze html, lub poprzez panel administracyjny w systemie CMS.

Optimized by Optimole